🔥ΕΔΩ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΜΙΑ ΕΚΠΛΗΞΗ!🔥
Το ματς της ημέρας - Στοίχημα

Το ματς της ημέρας: Βαλένθια – Ρεάλ Μαδρίτης

Τα βλέμματα στραμμένα στον ημιτελικό του Σούπερ Καπ Ισπανίας, με την αναμέτρηση να διεξάγεται σε ουδέτερο έδαφος (Σαουδική Αραβία).

Η Βαλένθια παραμένει στην έκτη θέση της βαθμολογίας στο πρωτάθλημα, με τη διαφορά της από την κορυφή να είναι μην είναι μεγάλη (+9). Απόψε υποδέχεται τη 2η Ρεάλ Μαδρίτης, με στόχο μία θέση στον τελικό του Σούπερ Καπ.

Σε αυτή την αναμέτρηση, ο άσος κυκλοφορεί σε απόδοση 4.20, η ισοπαλία σε απόδοση 4.00, ενώ το διπλό το βρίσκουμε περί το 1.80.

ΒΑΛΕΝΘΙΑ

ΒΑΛΕΝΘΙΑΕχει σταθερά καλή απόδοση τις τελευταίες εβδομάδες. Αποτελεί μία από τις πιο ποιοτικές ομάδες της κατηγορίας, συνηθίζει να επιτίθεται από το πρώτο κιόλας λεπτό και σπανίως δυσκολεύεται να βρει το γκολ. Βρήκε δίχτυα στα 20/21 πιο πρόσφατα παιχνίδια, ανεξαρτήτως έδρας ή διοργάνωσης.

Πιθανότατα θα επιτεθεί από νωρίς. Γνωρίζει ότι για να σταματήσει την ποιοτική Ρεάλ πρέπει να επιβάλει τον ρυθμό της. Over 1,5 γκολ στο πρώτο μέρος, εμφάνισαν αρκετές συναντήσεις της, αφού συνηθίζει να δίνει ρυθμό στους αγώνες της. Διπλασιάζει το ποντάρισμά μας η συγκεκριμένη επιλογή (2.52), ενώ το ενδεχόμενο να σημειώσει η γηπεδούχος ένα γκολ στο πρώτο 45λεπτο, πληρώνει, επίσης, καλά (2.30).

Το G/G στο πρώτο ημίχρονο κυκλοφορεί σε εξαιρετική απόδοση (3.95). Η γηπεδούχος συνηθίζει άλλωστε να ρισκάρει αρκετά και η ανασταλτική της γραμμή κάνει αρκετά λάθη.

ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣΑνεβάζει στροφές. Βρίσκεται στη 2η θέση της βαθμολογίας, μετρώντας δύο ήττες στα 25 τελευταία παιχνίδια. Μπορεί τις τελευταίες εβδομάδες να «κόλλησε» αρκετές φορές στις ισοπαλίες (3/4 πιο πρόσφατα ματς), όμως αυτό δεν σημαίνει ότι δεν βρίσκεται σε καλή κατάσταση. Ρισκάρει αρκετά σε κάθε αναμέτρηση, κάτι που περιμένουμε να κάνει και απόψε κόντρα σε μία αντίπαλο που θα παλέψει επίσης σκληρά. Γνωρίζει ότι εάν δεν σκοράρει, δεν αποκλείεται να την… πατήσει. Σε καλή απόδοση κυκλοφορεί η επιλογή που τη θέλει να σημειώνει τουλάχιστον δύο γκολ στον αγώνα (1.72), ενώ δεν αποκλείεται το σκορ να ανοίξει νωρίς. Σε απόδοση 1.80  το να δούμε γκολ μέχρι και το 28ο λεπτό, σενάριο που δεν αποκλείεται να επιβεβαιωθεί. Το να σκοράρουν οι ομάδες μετά το 28ο λεπτό του αγώνα πληρώνει καλύτερα (2.22).

G/G+Over 2,5 τέρματα σε απόδοση 2.05, επιλογή που μοιάζει πιθανό να επιβεβαιωθεί, αφού οι επιθετικές τους γραμμές δεν… πιάνονται και τα αμυντικά του κενά συνεχίζουν να υπάρχουν.

ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ

Σε απόδοση 4.50 το πολλαπλό Α.Σ. 1-2, 1-3, 1-4 υπέρ της Ρεάλ.

Στην αγορά «Σκορ οποιαδήποτε στιγμή στο παιχνίδι» το 1-1 βρίσκεται σε απόδοση 2.22.