🔥ΕΔΩ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΜΙΑ ΕΚΠΛΗΞΗ!🔥
Το ματς της ημέρας - Στοίχημα

Το ματς της ημέρας: Τότεναμ – Τσέλσι

Η αναμέτρηση ανάμεσα σε Τότεναμ και Τσέλσι συγκεντρώνει τα βλέμματα, με τον Φρανκ Λάμπαρντ να τίθεται αντιμέτωπος με τον τέως προπονητή του, Ζοσέ Μουρίνιο!

Η γηπεδούχος έρχεται από δύο διαδοχικές νίκες, αφού απέδρασε με τους βαθμούς (2-1) και από την έδρα της Γουλβς, ενώ η Τσέλσι θα προσπαθήσει να ανακάμψει μετά τις απώλειες κόντρα σε Εβερτον και Μπόρνμουθ.

Σε αυτή την αναμέτρηση, ο άσος κυκλοφορεί σε τιμές φαβορί (2.40), η ισοπαλία σε απόδοση λίγο κάτω από τα 4.00, ενώ το διπλό λίγο πιο πάνω από το 3.00.

ΤΟΤΕΝΑΜ

ΤΟΤΕΝΑΜΣε θετική τροχιά. Μετά την ανάληψη της τεχνικής ηγεσίας της από τον Μουρίνιο, τα πηγαίνει περίφημα. Βρήκε δίχτυα και στα 13 πιο πρόσφατα παιχνίδια, όμως η ανασταλτική της γραμμή αντιμετωπίζει κάποια προβλήματα. Αυτή τη φορά επιστρέφει στο γήπεδό της όπου δεν ηττήθηκε σε κανένα από τα έξι τελευταία ματς στο πρωτάθλημα (4-2-0), ενώ τα 4/5 πιο πρόσφατα εμφάνισαν G/G. Η συγκεκριμένη επιλογή δίνεται φυσικά σε τιμές αουτσάιντερ (1.45+), ενώ το να μην βρουν δίχτυα και οι δύο ομάδες υπερδιπλασιάζει το ποντάρισμά μας (2.55).

Αξίζει να σημειωθεί ότι ανεβάζει τον ρυθμό από τα πρώτα λεπτά και σημειώθηκαν τουλάχιστον 2 γκολ στα πρώτα ημίχρονα των 5/7 τελευταίων αγώνων της σε όλες τις διοργανώσεις. Σε καλή απόδοση κυκλοφορεί η συγκεκριμένη επιλογή (Over 1.5 γκολ στο πρώτο ημίχρονο, 2.25). Σε απόδοση 1.72 το να δούμε γκολ μέχρι και το 28ο λεπτό, σενάριο που δεν αποκλείεται να επιβεβαιωθεί, αφού αμφότερες δίνουν από νωρίς ρυθμό στους αγώνες τους.

ΤΣΕΛΣΙ

ΤΣΕΛΣΙΤο θέλει πολύ. Ο Λάμπαρντ τίθεται αντιμέτωπος με έναν προπονητή-σύμβολο. Οι απώλειες στα τελευταία παιχνίδια (Εβερτον, Μπόρνμουθ), δεν συνδυάστηκαν από κακές εμφανίσεις, δεν ήταν όμως συγκεντρωμένη σε καίρια σημεία. Βρήκε δίχτυα στα 14/17 φετινά παιχνίδια της, όμως η ανασταλτική της γραμμή αντιμετωπίζει κάποια προβλήματα. Αυτή τη φορά αποχωρίζεται το γήπεδό της όπου και τα επτά τελευταία παιχνίδια στης στην Πρέμιερ Λιγκ, εμφάνισαν G/G+Over 2.5 (στο 1.78 η συγκεκριμένη επιλογή), με την ίδια να φτάνει σε πέντε νίκες (5-0-2) στο ίδιο διάστημα!

Τουλάχιστον δύο γκολ είχαν τα πρώτα ημίχρονα των 5/7 τελευταίων αγώνων της, με την ίδια να δέχεται συνήθως γκολ (Over 0.5 γκολ Τότεναμ στο α’ μέρος, 1.78), ενώ είναι αρκετά πιθανό να σημειώσει τουλάχιστον 2 γκολ στην αναμέτρηση (2.12). Σε απόδοση 4.60 το σενάριο να βρει τουλάχιστον 3 φορές δίχτυα!