🔥ΕΔΩ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΜΙΑ ΕΚΠΛΗΞΗ!🔥
Το ματς της ημέρας - Στοίχημα

Το ματς της ημέρας: Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης

Η πρωτοπόρος της Λα Λίγκα, Μπαρτσελόνα, υποδέχεται τη δεύτερη Ρεάλ Μαδρίτης. Οι δύο ομάδες ισοβαθμούν και βρίσκονται σε εξαιρετική φάση. Ενα μεγάλο ντέρμπι που έρχεται ακριβώς μετά από την ολοκλήρωση των ομίλων του Τσάμπιονς Λιγκ. Πιθανότατα θα δούμε τέρματα. Δύσκολο να προβλέψεις νικητή, αν και η έδρα δίνει μεγάλο προβάδισμα στους “μπλαουγκράνα”

Σε αυτή την αναμέτρηση, ο άσος κυκλοφορεί σε απόδοση 1.80, η ισοπαλία σε απόδοση 4.40, ενώ το διπλό το βρίσκουμε στο 4.45.

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑΤο νικηφόρο σερί επτά αγωνιστικών, διακόπηκε από τη Σοσιεδάδ (2-2). Η επιθετική της γραμμή τα πηγαίνει εξαιρετικά τους τελευταίους μήνες και ομάδα στοχεύει σε εγχώριο τίτλο και Τσάμπιονς Λιγκ.

Πιθανότατα θα επιτεθεί από νωρίς. Γνωρίζει ότι η αντίπαλος βρίσκεται σε -επίσης καλή- κατάσταση και μονάχα αν επιβάλει τον ρυθμό της θα έχει ελπίδες για να φύγει με το τρίποντο. Over 1,5 γκολ στο πρώτο μέρος, εμφάνισαν οι 5/8 τελευταίες συναντήσεις της, αφού συνηθίζει να δίνει ρυθμό στους αγώνες της και να ρισκάρει αρκετά από νωρίς. Διπλασιάζει το ποντάρισμά μας η συγκεκριμένη επιλογή (2.17), ενώ το ενδεχόμενο να σημειώσει η γηπεδούχος ένα γκολ στο πρώτο 45λεπτο, κυκλοφορεί σε απόδοση 1.57.

Το G/G στο πρώτο ημίχρονο κυκλοφορεί σε εξαιρετική απόδοση (3.30). Η γηπεδούχος πιθανότατα θα ρισκάρει αρκετά και η ανασταλτική της γραμμή δεν αποφεύγει πάντα τα λάθη. Η Ρεάλ διαθέτει επίσης μία επικίνδυνη επιθετική «φαρέτρα» και αυτό δεν αποκλείεται να οδηγήσει στο παραπάνω σενάριο, αφού και εκείνη αντιμετωπίζει σημαντικά προβλήματα στα μετόπισθεν. Αναφερόμαστε σε ένα «Κλάσικο» εξάλλου και δεν αποκλείεται η αναμέτρηση να εξελιχθεί σε… ροντέο!

ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣΑνεβάζει την απόδοσή της! Παραμένει αήττητη στα 11 τελευταία ματς που έδωσε σε όλες τις διοργανώσεις που συμμετέχει. G/G&Over 2.5 οι 4/6 τελευταίες συναντήσεις της και αυτή η επιλογή πληρώνει λογικά χαμηλά (1.67).

Σε καλή απόδοση κυκλοφορεί η επιλογή που τη θέλει να σκοράρει τουλάχιστον δύο γκολ στον αγώνα (2.45), ενώ δεν αποκλείεται το σκορ να ανοίξει νωρίς. Σε απόδοση 1.67 το να δούμε γκολ μέχρι το 28ο λεπτό, σενάριο που δεν αποκλείεται να επιβεβαιωθεί. Το να σκοράρουν οι ομάδες μετά το 28ο λεπτό του αγώνα πληρώνει αρκετά καλύτερα (2.35).

ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ

Στην αγορά «Σκορ οποιαδήποτε στιγμή στο παιχνίδι» το 1-1 βρίσκεται σε απόδοση 2.17, ενώ οι Μέσι (3.80) και Σουάρες (4.75) φιγουράρουν ως φαβορί για να ανοίξουν πρώτοι το σκορ.

Από την άλλη πλευρά, ο Μπενζεμά (5.50) κυκλοφορεί σε καλή απόδοση (στην ίδια επιλογή). Ως anytime scorers θα μπορούσαν να επιλεγούν οι Γκριεζμάν (2.20) και Ροντρίγκο (2.80).