🔥ΕΔΩ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΜΙΑ ΕΚΠΛΗΞΗ!🔥
Το ματς της ημέρας - Στοίχημα

Το ματς της ημέρας: Μπαρτσελόνα – Ατλέτικο Μαδρίτης

Τα βλέμματα στραμμένα στον ημιτελικό του Σούπερ Καπ Ισπανίας, με την αναμέτρηση να διεξάγεται σε ουδέτερο έδαφος (Σαουδική Αραβία).

Η Μπαρτσελόνα οδηγεί την κούρσα στο πρωτάθλημα, με τη διαφορά της από την 3η Ατλέτικο Μαδρίτης να μην είναι μεγάλη (+5).

Σε αυτή την αναμέτρηση, ο άσος κυκλοφορεί σε απόδοση 2.01, η ισοπαλία σε απόδοση 3.70, ενώ το διπλό το βρίσκουμε περί το 4.20.

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ

ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑΕχει σταθερά καλή απόδοση, μετρώντας μία ήττα σε 20 αγώνες, σε όλες τις διοργανώσεις που συμμετέχει. Δεδομένο αποτελεί ότι θα επιτεθεί από το πρώτο κιόλας λεπτό και σπανίως δυσκολεύεται να βρει το γκολ. Δεν κατάφερε πάντως να επικρατήσει στα 3/4 πιο πρόσφατα παιχνίδια πρωταθλήματος (1-3-0).

Γνωρίζει ότι για να σταματήσει την ποιοτική Ατλέτικο πρέπει να επιβάλει τον ρυθμό της. Over 1,5 γκολ στο πρώτο μέρος, εμφάνισαν οι 5/8 τελευταίες συναντήσεις της, αφού συνηθίζει να δίνει ρυθμό στους αγώνες της. Διπλασιάζει το ποντάρισμά μας η συγκεκριμένη επιλογή (2.90), ενώ το ενδεχόμενο να σημειώσει η γηπεδούχος ένα γκολ στο πρώτο 45λεπτο, πληρώνει, επίσης, καλά (1.85).

Το G/G στο πρώτο ημίχρονο κυκλοφορεί σε εξαιρετική απόδοση (4.45). Η γηπεδούχος συνηθίζει άλλωστε να ρισκάρει αρκετά και η ανασταλτική της γραμμή κάνει αρκετά λάθη.

ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ

ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣΑνεβάζει στροφές. Βρίσκεται στη 3η θέση της βαθμολογίας, μετρώντας τρεις ήττες στα 21 τελευταία παιχνίδια. Τα πηγαίνει περίφημα τις τελευταίες εβδομάδες (3 σερί νίκες), αφού η επιθετική της γραμμή συνεχίζει να δίνει λύσεις. Ρισκάρει αρκετά σε κάθε αναμέτρηση, κάτι που περιμένουμε να κάνει και απόψε κόντρα σε μία αντίπαλο που θα παλέψει επίσης σκληρά. Γνωρίζει ότι εάν δεν σκοράρει, δεν αποκλείεται να την… πατήσει. Σε καλή απόδοση κυκλοφορεί η επιλογή που τη θέλει να σημειώνει τουλάχιστον δύο γκολ στον αγώνα (3.30), ενώ δεν αποκλείεται το σκορ να ανοίξει νωρίς. Σε απόδοση 1.97  το να δούμε γκολ μέχρι και το 28ο λεπτό, σενάριο που δεν αποκλείεται να επιβεβαιωθεί. Το να σκοράρουν οι ομάδες μετά το 28ο λεπτό του αγώνα πληρώνει ακόμη καλύτερα (2.12).

G/G+Over 2,5 τέρματα σε απόδοση 2.30, επιλογή που μοιάζει πιθανό να επιβεβαιωθεί, αφού οι επιθετικές τους γραμμές δεν… πιάνονται και τα αμυντικά του κενά συνεχίζουν να υπάρχουν.

ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΑ

Σε απόδοση 5.00 το πολλαπλό Α.Σ. 2-1, 3-1, 4-1 υπέρ της Μπαρτσελόνα.

Στην αγορά «Σκορ οποιαδήποτε στιγμή στο παιχνίδι» το 2-1 βρίσκεται σε απόδοση 3.90.