Winmasters.gr: Ώρα για κιτρινόμαυρο ντέρμπι!

• ΑΕΚ-Άρης με πλήθος στοιχηματικών επιλογών
  • Έξυπνα ειδικά στοιχήματα* και συναρπαστικές αγορές παικτών
  • Θα σκοράρει ο Μάνταλος, χαρίζοντας τη νίκη στην ΑΕΚ;
  • Θα βρει ξανά τον δρόμο προς τα δίχτυα ο Γκαρσία;

Το πρώτο κιτρινόμαυρο ντέρμπι της χρονιάς είναι γεγονός! Η ΑΕΚ φιλοξενεί τον Άρη στο ΟΑΚΑ την Κυριακή στις 19:30 και η winmasters.gr υποδέχεται ακόμα μια μεγάλη αναμέτρηση της Super League με μια ευρεία γκάμα στοιχημάτων!

Η «Ένωση» μπορεί να πάλεψε την Τρίτη κόντρα στην Μπάγερν Μονάχου στο ΟΑΚΑ για το Champions League, δεν κατόρθωσε όμως να αποσπάσει ένα θετικό αποτέλεσμα, γνωρίζοντας την ήττα με 2-0! Στον αντίποδα, οι «κίτρινοι» της Θεσσαλονίκης ηττήθηκαν με ανατροπή στο «Χαριλάου» από τον ΠΑΟΚ και πλέον αναζητούν το αποτέλεσμα που θα τους επαναφέρει στην πρώτη 5άδα του βαθμολογικού πίνακα!

Τα εγγεγραμμένα μέλη έχουν την ευκαιρία να βρουν στην υπερσύγχρονη πλατφόρμα της winmasters στοιχηματικές επιλογές  για Ημίχρονα, Γκολ, Περίοδο 1ου Γκολ και Παίκτες, έχοντας διαρκώς τη δυνατότητα στο live παιχνίδι* για γρήγορες αγορές (fast markets)* και cashout*.

Οι χρήστες μπορούν να επιλέξουν επίσης έξυπνα ειδικά στοιχήματα* και ευφάνταστες αγορές παικτών, σε αρκετά ανταγωνιστικές αποδόσεις,  όπως;