Winmasters.gr: Είναι όντως φαβορί Ολυμπιακός και ΠΑΟΚ;

• Ντουντελάνζ-Ολυμπιακός και ΠΑΟΚ-Βίντι με πλήθος στοιχηματικών επιλογών
  • Έξυπνα ειδικά στοιχήματα* και συναρπαστικές αγορές παικτών
  • Θα σκοράρει ο Φορτούνης με απευθείας φάουλ;
  • Θα βρει τον δρόμο προς τα δίχτυα ο Πρίγιοβιτς και στα δύο ημίχρονα;

Το Europa League επιστρέφει με κομβικής σημασίας αναμετρήσεις για τις ελληνικές ομάδες! Ο Ολυμπιακός ταξιδεύει στο Λουξεμβούργο με στόχο την πρώτη του φετινή νίκη στους ομίλους της 2ης τη τάξει ευρωπαϊκής διοργάνωσης, αντιμετωπίζοντας την Ντουντελάνζ απόψε στις 19:55.

Λίγο αργότερα, στις 22:00, ο ΠΑΟΚ φιλοξενεί στην Τούμπα την ουγγρική Βίντι στο γήπεδο της Τούμπας! Μετά τη μεγαλειώδη εκτός έδρας εμφάνιση στη Λευκορωσία κόντρα στην Μπάτε Μπορίσοφ, ο «Δικέφαλός του Βορρά» επιδιώκει να διπλασιάσει τις νίκες του, προκειμένου να διατηρηθεί στη 2η θέση του 12ου ομίλου!

Η winmasters.gr διαθέτει  περισσότερες από 220 στοιχηματικές επιλογές για τις μάχες των ελληνικών ομάδων στο Europa League σχετικά με Ημίχρονα, Γκολ, Περίοδο 1ου Γκολ και Κάρτες, δίνοντας παράλληλα τη δυνατότητα στους χρήστες για γρήγορες αγορές (fast markets)* και cashout*!